presne tak a v opačnom smere tuším nie je označník vôbec žiaden. Ale L24 v tomto úseku vlastne nie je súčasťou MHD, ale objednávkou pre Obecný úrad Kokšov-Bakša, takže to asi nie je zodpovednosť mesta ani DP ?
Mal bi som jednu otazocku ktora sa tyka mob tel dostala sa mi do rok aplikacia na mob telefon pod nazvom "MHDKE" a po nainstalovani odomna pita seroive cislo neviete mi niekto poradit kde zistim ser cislo mam aj reg kod dakujem s pozdravm michal bober pripadne odpovede mi mouste zaslat na moju emile adresu " 1Bobrik@pokec.sk " za vcasnu odpoved velmi pekne dakujem confused
Mal bi som jednu otazocku ktora sa tyka mob tel dostala sa mi do rok aplikacia na mob telefon pod nazvom "MHDKE" a po nainstalovani odomna pita seroive cislo neviete mi niekto poradit kde zistim ser cislo mam aj reg kod dakujem s pozdravm michal bober pripadne odpovede mi mouste zaslat na moju emile adresu " 1Bobrik@pokec.sk " za vcasnu odpoved velmi pekne dakujem ?
512 bola z nejakého dôvodu chvíľu v premávke s dosť starou verziou BUSE (testovacou), ktorú jej nahrali v Krnove - viď inverzné číslo linky, ale konečná je "S.Krásna-OC Važec": http://www.postimage.org/image.php?v=aVo4rRr
premenovanie bolo zrejme niekedy medzi 1995-1997, bližšie neviem.
Kedy bola premenovaná zastávka OD (OC) Bajkal na OC Važec? Deň (ak niekto vie),rok.
Re #42730 TA: a zobrazovalo to len v 512?Veď prvé RN.2ky boli 517 a 521,tam to nezobrazovalo tak jak ty píšeš?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Wolfangel