Reakcia na: kosto #39194:
Uuuuu, mne to trva na metro Dejvicka 12 minut pesky.. A ked chcem ist autobusom musim prestupovat na Hradcanskej.. Chcem hned priamy spoj na Namesti Miru..Ak sa ti nepaci ze musis prejst 800 m pesky tak ti nic nebrani aby si prestupil.. Ked v Prahe ide niekto z Ruzyne na Chodov tak musi "chudak" prestupit dokonca 2x.. Zaujimave ze tu to nikomu nevadi.. Nech si v Kosiciach konecne zvyknete na prestupy, nechapem co je na tom tak tazke zvyknut si ked tu to funguje bez problemov!!
. Ale isto na to treba mysliet pri reko aj AUt. aj TROl. ostrovcekov, prípadne pri výstavbe prestupných uzlov. Iste sa to hýbe okolo jednej výškovej hladiny , tak plus minus 3 cm by nevadilo, ale 10 je uz velký skok ( i ked samo uznávam, že by to mohlo byť aj horšie ?
. Taxik nevide lacnejsie
.
Isidor
"Na Priemyselnú sa dnes poobede neodbočovalo, lebo to bolo uzavreté. Čiže keď som šiel z Opátskeho busom 52 do mesta, tak nešiel ako obvykle cez priemyselnú ku colnici a na Palackého, ale ku križovatke k hypertescu, na Hlinkovu, k Národnému námestiu (nešnl skuér), Ku Jumbo centru, k Jakabovmu palácu a tak na Námestie osloboditeľov. Na Palackého sa vybodol. Ale mal som okružnú jazdu.
Len neviem ako na tú odstávku reagovali cestujúci čakajúci na Palackého. A to ani neviem ako bude (šla) chodiť 19. Sranda čo dokáže uzavretie jednej "bezvýznamnej" ulice.
No ale chcel som sa spýtať dokedy má byť uzavretá tá Priemyselná? Že či aj zajtra ráno sa mám pripraviť na obchádzku, alebo či si mám prejsť pol kilometra na briku, ak nechcem ráno meškať."