Neviem, o čom točíš, ale Johny_SK písal o niečom úplne inom.
DPMK vylepil na zastávky CP liniek, o ktorých už v tom čase VEDELI a MALI NAPLÁNOVANÉ, ŽE NEBUDÚ PREMÁVAŤ.
Toto je nehoráznosť.
ale veď tento stav tu trvá už niekoľko týždňov, že DPMK dopredu vie, že nebude môcť vypraviť niektoré spoje. Mohlo Ti to začať vadiť už predtým a nie teraz v súvislosti s novým LV.
Máš úplnú pravdu, ale tu za to nik nemôže.
Ak DPMK vedel už v piatok, že 51 a 56 od pondelka nebudú premávať, máš úplnú pravdu, že NEMAL čo vyvesovať ich CP na zastávky. To je hrubé oblbovanie a dezinformovanie.
Volala mi sekretárka GR, tak som ju poprosil, nech posunie informáciu o tom, nech sa vytlačia oznamy o zrušení/obmedzení liniek a nech sa aj čím skôr rozvešajú.
Ja Ti verím, že si bol v domnení, že linka 56 premáva a nič dnes neprišlo, ale nerieš to na imhd. My ti ju (56) neobnovíme, nepôjdeme šoférovať ani vytlačiť oznamy o jej zrušení.
prepac, ale ja som si vytlacil CP tej 56_tky a riadil som sa podla toho a ako som pisal v nedelu vecer som sa bol osobne uistit prave na tej zastavke a tam bolo vsetko tak, ze v pondelok rano o 7.13 autobus IDE a NESIEL. Suhlasim s kazdym CP, ale ked niekto niekde ten CP (ci sa mi to paci, alebo nie) vyvesi, tak ja to respektujem a podla toho sa zariadim. Ale ma idu certi zobrat ked si z nas cestujucich niekto robi srandu. V sobotu pompezne DPMK zmeni celu dopravu a v pondelok je to uplne INAC. To v sobotu vedenie DPMK "nevedelo", ze nema soferov? a co ti, ktori si zistili v sobotu svoje spoje, isli v pondelok (dnes) do prace a vsetko bolo INAC? Chapes o com pisem??
...ty skade vies koho som ja volil? ...a myslis si, ze budem neustale "zaveseny" na nete aby som sledoval zmeny, ktore DPMK pripravoval pol roka a za prve dva dni ich niekolko_krat zmeni! Beriem vsetko, ale taky bordel, aky je tu teraz este nebol, prave sa dcera vratila zvonku a hovori ze na zastavke ludia nadavaju, lebo nic nejde!!!
..ty si velmi mudry, keby som to vedel, tak sa tak zariadim, ale este vecer (nedela) som bol priamo na zastavke kontrolovat odchody (citaj poriadne) a spoj tam bol...
Hej všade na zastavkach počuvam, že sa DPMK nabaluje na tom, že zrušili spoje, no ako sa na tom da nabaľovať to neviem, normalne mi tlak dvihaju v mojich 16 rokoch taki odbornici a ešte keď s aim snažim pomôcť nech idu na L27 keď nejde L15 ta furt budu tvrdiť svoje ta naj sa poyebu ***** stare.
veď sa tak snažila s linkou k nemocnici a na cintorín. Škoda, že ten cintorín nevyšiel, fakt ľutujem Furčanov, že sa nemajú ako dostať priamo na cintorín. ? Z jej strany to bolo len také bububu, aby ju babky demokratky volili aj naďalej.
dlao by sa to vyriešiť elegantnejšie, keď už názvy MČ nemajú byť priamo v názve zastávky - a to MÚ MČ Dargovských hrdinov
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Johny_SK