Reakcia na: KVKV #33703:
čo sa týka L 14, tak je tu problém, ktorý si asi neuvedomuje ten, kto vymyslel zachádzku cez Mier. Na ktorých zastávkach bude L 14 stáť? Na tých, kde premáva L 12, L 16 a L 29 a nie na tých, kde zastavuje plejáda L idúcich od alebo k HyperTescu. Takže o nejakom pohodlnom prestupe veľmi nemôže byť reč.
5
Re #33703 KVKV: 15-ka okolo Hlavnej pošty? To už je 4. verzia? Sakra, ten kvíz sa stále zamotáva...
Re #33685 eMareq: "Dodal, že električiek a trolejbusov má DPMK momentálne dosť." ...len zabudol v akom stave a veku...