Reakcia na: KVKV #31791:
Ked by jazdila smradobusova linka, nerobila by nic ine, len by odoberala substrat elektricke.
To je taký prípad, akoby Aupark mal platiť mestu odškodné za to, že už nebude mať príjem z parkovania na NO ( nehovoriac o tom, že budova Auparku sa po žiadnych 15 rokoch nestane majetkom mesta ).
TA
Kiežby sa podarilo raz a navždy zrušiť bus súbehy s ED. Ale už v tom neverím. Neprešlo to teraz, pochybujem, že to prejde v budúcnosti. Možno o nejakých 20 rokov, keď sa začne aj na Slovensku po vzore západu renesancia ED ( ak vôbec bude ešte ED ).