Ja by som len poznamenal, že mali by sme byť radi, že niečo jazdí... ?
Re #29390 Peter55: Ta choď leštiť, je vo vozovni. Neviem či práve neumývajú lebo nejaká "kolónka", síce T3ek stojí na koľaji vedúcej do "kúpeľov". ? ?
Neviem aký majú tie automaty indikátor kontoly, ale možno meria či za určitý čas z neho vypadne nejaký lístok a keď nie, tak si povie že asi som pokazený a začne blikať.
Chcel by som sa opýtať kompetentných kde su tie sľuby o tom, že každá električka po VP dostane dopyt a postupne budu jazdiť všetky KT na predný pantograf? To s tým pantografom mi nejak extra nechýba ale ten dopyt. 537čka je po VP a nemá ani dopyt ani nechodí na predný panťak ? ?
heh podla mna sa nepouzivaju radlice ale pluhy.radlice sa pouzivaju na poli ? sice aj KOsice sa stavaju nejakou dedinou ale nemame tu aspon nejake polne cesty
Kopnut do tej bedni.Bude rozbita vymenia a mozno dalsia bude fungovat. ? Raz som zazil ze masina pre istotu oznacila dva krat listok.Samozrejme ze museli prist revizori.Chudak cestujuci skoro pokutu dostal.Mohla by nieaka telka prist jeden den sa vozit a natacat ako si oznacuje listky a ako masiny funguju.Ako funguje hlasenie,ze raz krabicka zahlasi raz nie.Urcite dobra jojkarska bodka na pobavenie.A dobra reklama pre Em-Test. ? ? ?
23:30 námestie osloboditeľov
zastávka pod slovanom - z piatich automatov červeno blikali štyri. podľa mňa má dopravný podnik vlastných agentov, ktorí kazia automaty po meste, vyhrážajú sa prevádzkovateľom stánkov, aby nepredávali lístky, len aby sa zvýšil nákup u vodičov. pravdepodobne finančné oddelenie vymyslelo plán, že vodiči nebudú dostávať výplaty, ale budú žiť z toho čo utŕžia na lístkoch. myslím že je to okopírovaný dajaký bulharský model z roku 1983
chces odhrnutu cestu? Staci ti ist par metrov za kosice ? Smerom na Valaliky po snehu ani stopy, takisto smerom na Druzstevnu je to len taky prasok mdzi travou... "kalamita" je akurat na tej zapadnejsej a juznejsej casti kosic a v centre
inac ja som cestou od namestia do barce cestou stretol SEDEM odhrnakov (asi vsetky v meste) a jeden traktor s pluhom takze ich bolo v meste asi dost
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Dispecer