Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Pivix #11490:
to VŠ mi tam chýbalo
Reakcia na: TA #11487:
Myslel som to tak ze nemusia cakat na vybavenie BCK. Studenti VŠ maju svoj vlastny preukaz ISIC ktory sa da pouzit ako BCK. Cakat musia iba pri dobiti. ?
Reakcia na: SHORTY #11474:
Prečo tzv. hodinová výluka? vedˇ oznamy na zastávkach hovorili o výluke od cca 7:00 do 17:00
Reakcia na: Rado #11478:
nevieš predsa, že myslenie bolí? ?
A okrem toho by ten dotyčný, čo by na takú vec prišiel, určite chcel odmenu - za nadmerné nasadenie ( svojho drahocenného rozumu ) v práci
Reakcia na: Pivix #11479:
akože študenti nemusia čakať???
Reakcia na: Sarko #11405:
kedy a kde zverejnis tie fotecky kolajoveho vozidla warszava?
Reakcia na: Yps #11484:
dneska sa jazdilo len po vnutornej kolaji.
Reakcia na: Sarko #11471:
To opravujú tvoju výhybku, podbíjajú, menia sklon /bez srandy/. Aj zajtra + údržba troleja. ?
Reakcia na: Rado #11478:
na to uzasnom ozname na A4 sa pisalo o BCK, ak niekto necita noviny, neviem, co si pod skratkou BCK predstavi. Ja osobne, ked som prisiel na Vianoce domov a videl tieto oznamy, vobec som nevedel, o com su... ?
Reakcia na: Rado #11478:
e #11478 navrhujem spravit na nejaky autobus CVR na BČK ?
Reakcia na: Rado #11478:
e #11478 ? presne ale s tym ze v podniku mysliet boli, si zabil ! ? ? ?
Reakcia na: Rado #11478:
Suhlas. Proste informacnu kampan totalne nezvladli.
Reakcia na: eMareq #11476:
WOW tak este okolo 50 tisic ludi ma dostat kartu? ? . Tak to bude este sranda. Este stastie ze studenti nemusia cakat na novy preukaz lebo to by len potom bol natresk. Ale uz sa to trosku pohlo dopredu v tom zmysle ze idu zriadit viac miest. (zrazu aj viac potrebnej techniky sa u nich objavilo. Zahada ? )
Pre vsetkych,ktori obhajuju DP v suvislosti BCK. DPMK disponuje najucinnejsim relamnym priestorom v meste a predsa ho nevyuzil ani na 1/5. Preco? Lebo mareting tam riesi nekompetentna osoba. Kolko ludi si vsimlo tie nevyrazne A4ky na oknach? Pri prvej vete (Vazeni cestujuci...) sa vacsina ludi odvratila,lebo citila ze DP ich upozornuje na nejaku blbost. Vsimol som si ludi ako sa na tie papiere pozreli a hned otocili hlavy spat. Preco DP neumiestnil male plagatiky priamo na dvere elektriciek a autobusov vo vyske hlavy, trebars so slovami: Uz ste si vybavili cipovu kartu? Vsimnut by si to musel kazdy nastupujuci. A stalo by to par korun a vela ludom by to dennodenne pripominalo,ze si este nevybavili BCK. Ale to chce napad a mysliet v DPMK boli.
Reakcia na: Yps #11475:


Samozrejme, existuje. A nielen rychlodrahovy, ale aj trolejbusovy. Cca na 2 tyzdne v roku. Ale povaecsine ta trolejbusova vyluka trva namiesto tyzdna len 3-4 dni.
Š. Dutko: Nie je to žart. Od 1. apríla budú platiť
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=4.3.2005/7273KV
(Piatkové vykanie Košického Večera)
Reakcia na: Sarko #11471:
Počul som, že vraj existuje aj celoročný plán výluk na rýchlodráhe. ?
Reakcia na: Sarko #11471:
To bola tzv. hodinová výluka - podľa všetkého ale dôvod neviem. Keď tak až zajtra môžem zistiť 🙂
Na nitrianskom iMHD pridali posledny prispevok pred 194 hod !

? ? ? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.