Reakcia na: RW #10358:
Som rád, že mám prvého prívrženca. A pre ostatných, ktorí by so mnou nesúhlasili len odkazujem, že mám so SU15 vlastné skúsenosti. Napríklad keď zo začiatku tohto šklského roka ich nasadzovali na rannú špičku na linku č. 27 smerom z Ťahanoviec. To bolo niečo... Už na tretej zastávke na Ťahanovciach nevedel vzadu zavrieť dvere, teraz keď dávajú Karosu B941E, tak už takéto problémy nie sú.
. Joj kolko $k som mohol usestrit
TA
- neviem, ako to je v ostatných zgenerálkovaných Karosách, ale v 6208 sú posledné 2 zadné sedadlá vľavo, ktoré sú umiestnené proti smeru jazdy, takmer úplne nalepené až na schody. Medzi samotným sedadlom a schodmi ( vo vodorovnej rovine ) je podľa môjho odhadu cca 5 cm. Nie je to trochu málo nato, aby si tam človek sadol?
- po zastávke SOU dopravné BUSE zahlásilo nasledujúcu zastávku ako "Obdchodné centrum Baumax", ale pritom po otvorení dverí pri Kauflande už znelo "Obchodné centrum Kaufland".