Nemozem len suhlasit az na jedno- vysoke cestovne? Kosice maju jedno z najnizsich cestovnych, co poznam. V Bratislave to mas o 0,20€ viac, v Brne stoji listok 1€, v Prahe dokonca 1,33€ v Berline 2,10€
a mohli by sme pokracovat. Pokial chcu vyssi prijem z cestovneho, nech zoberu pokuty z davok Romom a bezdakom, aby sa nevozili MHD a nech zvyhodnia obyvatelov mesta vdaka kartam a zvysia cestovne s papierovymi listkami. Inak by pomohlo mat nejaky sposob, ako zistit stav na karte bez toho, aby som musel nastupit do vozidla, pouzivam BCK raz za cas, kedze som mimo ke a vzdy trpnem, ked zabudnem stav na karte a nastupujem do busu, ci nemam nedostatocny kredit a necestujem nacierno
Chcel som hlasovať v ankete o najväčšej slabine dpmk. To sa nedá jednoznačne určiť. Ja mám pocit, akoby tie rozne slabiny vzájomne súťažili a stále sa nejaká drala víťazne dopredu pred ostatné a pridávali sa aj ďalšie, nové.
Zastarané vozidlá ,Nedostatočné intervaly spojov, Zlé podmienky na prestupovanie, Vysoké cestovné,
Iné , napr.kvalita menežmentu a personálu, perspektívy rozvoja jednotlivých trakcií a prijímané rozhodnutia ...atd.
Nezvolíme si radšej favorita , ktorému budeme fandiť ?
- - -
tak ako ste pisali, že treba podať podnet na urad pre verejne obstaravanie, tak som to urobil, poslal som tam email, pripojil som k tomu aj fotku a to iste som potom aj poslal do košickeho korzara... nebudem len tak sedieť a prizerať sa
Ak máš na karte 20 €, tie môžeš míňať okrem ciest v prímestských autobusoch aj na MHD Košice, postup zakúpenia lístka a jeho ďalšej úpravy nájdeš v odkaze, na ktorý som odkazoval v príspevku #69895.
od Dispecer:
tak že môžem použivat aj kartu vydanou dpmp v kosiciah mam na mysli vo vozidlah mhd kde mam na 20 eur nabitu kartu ale nemam tam kredit len mam za 20 eur ako bez kontaktnu kartu ako som ta teraz pravne porozumel ?
Ak by si používal ako EP, používať môžeš priamo kredit, ktorý máš nabitý u niektorého z dopravcov (či DPMK, alebo SAD Prešov, či eurobus by malo byť jedno, ak sa náhodou niečo nezmenilo). ?
od Dispecer:
ako som to teraz porozumel tak mozem pouzivat kartu aj ako elektronicku penazenku len musim mat nanej kredit alebo mozem pouzit ako aj pezkontaktu kartu kde nemusim mat kredit ale musim mat mesacny zakupeny aj ked mam kartu MHDP mam pravdu ak nie tak mi to napis ako to je ak sa mylim ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.