TA:
Bola to prva verzia BUSE v KE, nahadzovali ju vo firme BUSE priamo vyrobni softwareovi technici a ti sa zrejme kiksli. Asi si mysleli, ze tu mame HRDLOVY MARATON a nie POLMARATON
Bola to prva verzia BUSE v KE, nahadzovali ju vo firme BUSE priamo vyrobni softwareovi technici a ti sa zrejme kiksli. Asi si mysleli, ze tu mame HRDLOVY MARATON a nie POLMARATON
VLK
aha... sorry, dnes som trochu mimo...
VLK