Neviem, či to tu už niekto spomínal - 6262 má celoplošnú reklamu na VÚB Flexipôžička. Náter je celý biely, čierne texty a červené nálepky kufríkov, jeden je stiahnutý a druhý roztiahnutý pomocou červenej harmoniky. Škoda, že ich to nenapadlo dať na kĺbový autobus a použiť naozajstnú "harmoniku", ako súčasť reklamy
1018
Vsetci sme ludia kadejakych vyznani a myslienkovych prudov ci nazorov. Diskusne forum imhd je o vymienani si tychto nazorov na problematiku mhd. Kazdy ma pravo na vlastny nazor. To neznamena, ze ho ten druhy musi akceptovat, ale ide o to vediet ten problem nadhodit a konstruktivne sa k tomu svojim prispevkom postavit.
Ja som svaety a uz nie raz som na fore na niekoho vyskocil, ale NIKDY nepouzivam nadavky, hanlive a urazajuce slova. Tak ako by to nemal robit nik v tejto diskusii. Som za to, aby ked niekto pouzije ostru nadavku, sa ospravedlnil, alebo mu bol zamedzeny pristup do fora. Nik totiz nie je zvedavy na trapne osocujuce vylevy psychickej nerovnosti inych diskutujucich.