Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: 5801 #83672:
tak zeby Jaro zacal plnit prve sluby? ak by sa nakupili prve trolejbusy tak verim ze uz parcialne a ked uz SOR tak uz tie z novej serie autobusy NS tak trolejbusy predpokladam TNS 12/18 https://www.sor.cz/wp-content/uploads/2019/03/NS_18_diesel_CZ_LoRes.pdf https://www.sor.cz/ens/
Malo by sa zrušiť to nezmyselné zachádzanie linky 19 k botanickej záhrade. Inak na KVP sa dá dostať aj 71/72 z Jakabovho paláca.
Reakcia na: Terepin #83665:
Ani ja sa neviem autobusom dostať domov, autobus síce ide zo stanice presne vtedy, keď prídem na zastávku, ale na našu ulicu je zákaz vjazdu autobusov, máme úzke dvere, a keby aj, nevojde sa nám do výťahu, bohužiaľ musím ísť domov v 21. storočí tak či tak pešo.
V mape aktualneho linkoveho vedenia je napisane, ze linky 51-56 jazdia len cez pracovne dni. Opravte to prosim. Nie je to pravda.
Reakcia na: Terepin #83665:
Naozaj nevieš, trubiroh na úrovni 22. storočia? To je posledný spoj tejto linky v 21. storočí?
Reakcia na: Terepin #83663:
Pojde dalsi kamo...nebud tutmak.
Reakcia na: Terepin #83663:
Vazne toto riesis ked dalsi bus ide o 15 minut a ZSSK nikdy nechodi na cas? Keby to bol posledny spoj, tak nepoviem.
Reakcia na: Terepin #83663:
16:49? V ktorom ročnom období?

Cez víkend ide 16:47, cez pracovné dni 16:54:
https://imhd.sk/ke/cestovny-poriadok/linka/19/smer/KVP-klastor/zastavka/Stanicne-nam/262144234539
Reakcia na: myslavcan #83664:
Aký má význam jediná linka zo SN na KVP, keď sa s ňou i tak neviem dostať domov?
Reakcia na: Terepin #83663:
😀 a ty teraz navrhuješ čo? Posunúť IC a tým pádom aj všetky Os vlaky naviazané naňho, alebo posunúť L19 a rozbiť jej náväznosti?
Príchod IC 523 do Košíc: 16:48
Odchod L19 zo Staničného námestia: 16:49

MHD na úrovni 21. storočia, len čo je pravda.
Reakcia na: Bjorn #83654:
30 min je vela, radsej 20. A vobec nevidi dovod na zmenu električkovej dopravy len by sa to dokafralo..je to dobre tak ako je trasovanie by som vobec nemenil.
Reakcia na: tbus #83645:
#3534 už nie je odstavená, kedže dneska je na 15tke
Reakcia na: Terepin #83659:
To by mohlo byť kontraproduktívne... Keď zaznievajú hlasy PROTI trolejbusom, tak sa zväčša opakuje to isté - sú staré, pomalé, nemajú klímu a nie sú nízkopodlažné. Mesto by sa malo snažiť skôr o zapožičanie nových za účelom ich testovania napríklad. Aby ľudia videli, že trolejbusy dnes nie sú také, ako ich verejnosť v Košiciach vníma. Ak má magistrát skutočne záujem obnoviť ich prevádzku, tak by mohlo zvážiť aj prenájom z iného mesta, prípadne od výrobcu/ov.
Reakcia na: Bjorn #83656:
Podľa vedenia však má slúžiť len na propagačné účely, ako teraz 14TrM.
Vodiči košickej hromadnej dopravy hrozia štrajkom počas šampionátu

Čítajte viac: https://kosice.korzar.sme.sk/c/22107138/vodici-kosickej-hromadnej-dopravy-hrozia-strajkom-pocas-sampionatu.html#ixzz5mBtWxkDG

Niežeby som niekomu chcel upierať právo na štrajk, ale kde boli títo celých osem rokov rašibačovania, keď vznikal základ tohto problému a bolo to viac než očividné?
Reakcia na: 110mat110 #83655:
Hlavne účelom nie je, aby bolo historické, má to byť len retro vozidlo, keďže jeho historická hodnota je viac menej nulová. Interiér je biely, s protišmykovou podlahou a sedačkami z čiernej koženky.
Reakcia na: 110mat110 #83655:
"Vďaka rozšíreniu vozového parku zároveň pomôže s obnovením pravideľnej prevádzky trolejbusov v meste. Podľa plánov by mal už čoskoro premávať na linke 71 z Lingova do centra mesta a na sídlisko KVP. Vďaka Československému trolejbusu tak bude môcť byť trolejbusová infraštruktúra naďalej využívaná, čo by mohlo byť prvou etapou k trvalému návratu trolejbusov do Košíc ešte pred zakúpením nových vozidiel."
Aky ma DPMK zamer pre ten brniansky trolejbus? Nechame ho zhnit na letisku ako ine historicke vozy?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.