Zajtra zrejme zasiahne do prevádzky nová CVR na voze 513-celá biela a oranžové nápisy. tak isto by mala vykuknúť aj 414-ka.
Dnes mali eliny(5,R1,R2 a R3) opäť zdržanie, presnejšie o 22.54 na križovatke pri Baumaxe, autíčko si odbočilo od Kauflandu na električkový pás v domnení, že tam pokračuje cesta. Ooops, ale tam je vysoká koľaj..... Cca 15min kým ho vytiahli...
Dnes mali eliny(5,R1,R2 a R3) opäť zdržanie, presnejšie o 22.54 na križovatke pri Baumaxe, autíčko si odbočilo od Kauflandu na električkový pás v domnení, že tam pokračuje cesta. Ooops, ale tam je vysoká koľaj..... Cca 15min kým ho vytiahli...
len z Prahy, nie z Brna
Papyr
Pekne.
V Presove sa o displeje nestara ani jeden zamestnanec, vodici nemusia stlacat vobec nic, nechat to nezapnute nemozu, vsetky vozidla hlasia zastavky a viac ako polovica ma displeje. Vsetko funguje automaticky a bez zasahu cloveka. Ked si k tomu pripocitame este to, ze presovske displeje su asi o 80% lacnejsie, vychadza mi z toho, ze slavne kosicke displeje BUSE su len dalsim z mnohych prejavov inteligencnej insuficiencie, ktora mesto na Hornade uz tradicne postihuje.