Reakcia na: Tatranka #79027:
Podľa hovorkyne ide len o bezpečnosť cestujúcich. Rozumej - radšej necháme vystupovať cestujúcich na cestu a prechádzať kade tade pomedzi poparkované autá, pretože hrozia nebezpečné kolízie električiek a autobusov, ktorých fatálnym následkom by mohol byť odbitý späťák, a takéto ohrozovanie si DP dovoliť nemôže.
sc_ke_sk
http://www.radiokosice.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=40284&Itemid=20
Správy o 13.hod.