Reakcia na: Bjorn #77266:
A čo? Veď si len vypichol a zámerne zveličil zopár drobných, úplne bezvýznamných, takmer nedostatkov. A toto je súdruhovia, typické jednanie zakuklených kritikov DÚHY, oportunistických podkopávačov prirodzenej autority nášho milovaného súdruha primátora Rašiho a jeho najbližších spolupracovníkov, jednanie zarytých odporcov projektu IKD a vnútorných nepriateľov nášho krásneho, rozvinutého, socialistického mesta a jeho uvedomelých občanov. Celý projekt bude slávnostne odovzdaný v predstihu a v plnej kráse, nášmu pracujúcemu ľudu, dňa 7. novembra 2015 a takto dokážeme všetkým štváčom, že naša železná päsť znovu rozdrví všetkých pochybovačov a našich nepriateľov. ? ? ? ? ? ? ?
veteran
http://imhd.sk/ke/media/mn/00001357/Planovane-modernizacie-elektrickovych-trati-MET-a-Integrovany-dopravny-system-IDS-IKD-Riesenie-kolajovej-krizovatky-Sturova-x-Kuzmanyho-2014.pdf