Reakcia na: Vladimír #784:
Ja som si článok prečítal narýchlo a automaticky si predstavil trojprúdovu premávku v smere hodinových ručičiek. Navyše som protismer začal vysvetľovať ako smer hodinových ručičiek. Toľko na vysvetlenie...
Uhm, už som fakt prepracovaný, vyzerá to, že je to vážne, idem si oddýchnuť...
Dopravák
Autobusy budú chodiť ´redšie´
Od pondelka 20. 10. 2003 dochádza k týmto trvalým zmenám v autobusovej MHD: Na linkách č. 16 a 30 sa obmedzuje základný interval z 20 na 30 minút (okrem ranných a popoludňajších špičiek pracovných dní budú teda premávať vždy len každých 30 minút). Na linke č. 18 sa obmedzuje základný interval z 20 na 30 minút (okrem ranných a popoludňajších špičiek pracovných dní bude teda premávať vždy len každých 30 minút). Na linke č. 36 sa ruší premávka v okrajovom režime (bude teda premávať cez pracovné dni len cca od 5. do 21. hodiny a cez voľné len cca od 7. do 21. hodiny).
Bližšie informácie sú v cestovných poriadkoch na zastávkach dotknutých liniek.
(dp)