Detailné výkresy organizácie dpravy na Štúrovej od 15.2.2015
http://www.kosice.estranky.sk/clanky...15.2.2015.html
http://www.kosice.estranky.sk/clanky...15.2.2015.html
Tak vyzerá kultúra cestovania v 21. storočí? Alebo nám tu topmanažment podáva reminiscencie na eRky spred 30 rokov? Ďakujem, toto si viem predstaviť aj bez takejto pomoci ?
TTV01
ale tiež ak správne chápem už bude 28 + 5 tuším v tendri je opcia na cca 30 či 30 dalších.