Reakcia na: veteran #75650:
Šak ja to myšľim važňe ? ? ?
mam pocit ze do 15 ide az po stanicu nie? tak si to opravte
poznas ho osobne ? a aj ked ved som sa len pytal alebo som to chcel s nim prebrat ... ja som mu nenapisal ze hej irizar pises hluposti
Zberatel
Vzdy si na mna posobil na fore ako debil a ako vidim vobec si z toho nevyrastol ...