Reakcia na: Tatranka #75605:
Ta biztoš! Raz ňet voz, potom ňet personal. Vyhovorka še furt najdze. V utorok biztoš pridze dajaky Hery Poter abo Arabela, šmahne prucikom a doraz budze šicko olrajt, ta ňe? ?
o tri hodiny sa pohneme zo zastavky a na dalsej ta bude cakat dalsich 50 ludi
to by sa mi pačilo jedno kolečko za den a mozem ist domov :D:D
emc2
Všetky zmeny ,rozhodnutia a celú logistiku výluky vypracovával dopravný úsek Jeho vedenie ,vedenie dopr.úseku, je známe svojou zaujatosťou a averziou voči trolejbusovej trakcii /ani sa ňou netaja/ Ich rozhodnutia tomu nasvedčujú,odvolavajúc sa na „tlaky z magistrátu“...udajne