Reakcia na: forest #74307:
Nerobím z komára somára, ale tu sa nedajú robiť veci šibnutím čarovného prútika... ? Ja som tiež toho názoru, že väčšinu dňa BN 9,5 na linke 31 postačuje. Ale nepopieram, že napr. v rannej špičke na krátkom úseku pri intrákoch problém môže byť. Treba však zistiť prečo...
Jednoduchá výmena BN 9,5 a NB 12 NIE JE JEDINÉ RIEŠENIE tohto problému. DPMK midibusy na linku 31 nezaradil len preto, aby si z vás vystrelil a vy ste na to mohli nadávať... ?
ale neviem ci nesom mimo
Astor
2202, 2203, 2801, 2802, 6101 (elektrobusy)
2201, 1331, 2301, 3301, 1 disp. (naftové)
k službe 2301: Bolo by ju treba upraviť tak, aby vždy v čase striedania zmien vo Valeu išiel najskôr dlhý voz a potom krátky - možno sa to zmenilo od 1.10.2014, nakoľko vznikla služba 2302
k službe 3301: Mohla by sa zmeniť na klasickú R/O službu (režim prevádzky 4:30-23:30), pričom skoro ráno a neskoro večer by robila linky (linku) s menšou vyťaženosťou. Týmto návrhom by sa našlo uplatnenie pre 9 autobusov, 1 by ostal ako rezerva, čo je pri počte 10 úplne normálne.