Reakcia na: veteran #72828:
Aj KVP je na kopci, dokonca prudsom ako THC. O nezmyselnosti trasy elektricky na THC by sa dalo polemizovat, ked je uz postavene sidlisk, tazko sa s tym bude dat nieco robit. Osobne si myslim, ze viezt elektricku po Atenskej prinesie viac staznosti, ako by tomu bolo na Americkej triede. Na Atensku sa skor hodia potom trolejbusy, pretoze ta kmunikacia je strasne uzka a elektricka na Atensku prinesie hluk, zrusenie parkovacich miest a iba zhorsenie dopravnej situacie.
PTI