Takto sa robia kšefty (!!)
http://www.uvo.gov.sk/evestnik/-/vestnik/243792
Dôvod, prečo nie je možné dodávať len službu inicializácie karty u autora software a karty nakupovať u iných dodávateľov:
5) Dôležité je to, že karta po vyskladnení je aplikovaná v technickom systéme, to znamená, že ďalšie technologické zariadenia (kasa - výdajné zariadenie, čítacie zariadenie pre cestujúcu verejnosť, revízorská čítačka, personalizátory a pod.) sú nastavené anténou na určité hodnoty, ktoré my ako dodávateľ vieme zabezpečiť, ale pri dodávke karty s čipom od iných nie;
To sa im podniká, keď ešte aj odôvodnenie vypustenia súťaže si napíšu sami ?
http://www.uvo.gov.sk/evestnik/-/vestnik/243792
Dôvod, prečo nie je možné dodávať len službu inicializácie karty u autora software a karty nakupovať u iných dodávateľov:
5) Dôležité je to, že karta po vyskladnení je aplikovaná v technickom systéme, to znamená, že ďalšie technologické zariadenia (kasa - výdajné zariadenie, čítacie zariadenie pre cestujúcu verejnosť, revízorská čítačka, personalizátory a pod.) sú nastavené anténou na určité hodnoty, ktoré my ako dodávateľ vieme zabezpečiť, ale pri dodávke karty s čipom od iných nie;
To sa im podniká, keď ešte aj odôvodnenie vypustenia súťaže si napíšu sami ?
limek
som držiteľom OSOBITNEJ BČK kartyŤZP zaujíma ma či aj na túto sa vzťahuje predlženie platnosti do31.12.2014,alebo ju treba vymeniť do 30.6.2014,a kladnú odpoveď vopred ďakujem a ostávam pozdravom.