Reakcia na: Sheep221 #71748:
Pokiaľ viem, EMtesty majú jas nastavovaný senzorom podľa intenzity okolitého žiarenia. Ak senzor blbne, tak tuším vtedy svieti na plný výkon (veď ešte nedávno boli sťažnosti na "oslepujúce" displeje)...P. S. BUSE tiež tuším funguje podobne...
Tatranka