Reakcia na: Alex06 #71634:
Išiel si tým autobusom, keď bol plne obsadený? Ja áno. A poviem ti, že stáť celý čas v dverách tiež nie je príjemné. Keď je to také super, že to má viac dverí, tak nech sa zrobí celá bočnica s dverami. Však budeme môcť vystupovať okamžite. Ale čo z toho, keď dnu sa nebudeš môcť nikde posunúť len k ďalším dverám?
Yogi616
Tak práve toto je na tých autobusoch najväčšia blbosť.