Reakcia na: Yogi616 #69349:
Neviem ako budu etapy prestavby, ale predpokladam, ze sturova pojde naraz. Po juznej triede budu chodit 2x KT, centrum s NAD alebo bez nahrady. Pri krizeni Kuzmanyho/Sturova 1x KT na kuzmanke, Moldavska s NAD, kuzmanka: Bude len NAD. Usek radnica-NMM bude NAD. Pri terase netusim, ale na 90% NAD, kruhac... Podla toho co ujo Titl vymysli, ale mozno Alejova 1-2x KT Sever moldavska NAD terasa normalne po DP a odtial NAD do USS neviem, ale zrejme tiez NADKed to budu robit vsetko naraz, elektricky nepomozu
Vari ďalšie kĺbové
Kĺbové sú u nás cez VD zbytočné. Cez voľné dni nie je vôbec žiadny nápor. Na všetkých linkách (teda okrem L9, LR2 a LR3) ak sa dá, jazdia krátke električky. A to ešte DPMK vypravuje na L9 dlhé briky a na nízkopodlažné poradia musia stále chodiť pre-prepotrebné KT-čka, čo je pochopiteľné, lebo nemáme KRÁTKE briky, ktoré by sa dali rozpájať a práve také potrebujeme. KT-čka sú potrebné iba cez PD, v nedeľu na L5 a cez výluky. Najlepšie by bolo - kúpiť Variá LF+/o. Tie v podstate zahrňujú všetko v jednom a nepotrebujeme žiadne KT-čka.
stn38