Reakcia na: Sheep221 #69228:
Tak hej, DPMK vtedy tiež neprekypoval peniazmi a KT8 boli nové vozy, ktoré sa dali dobre predať. Trať na Ťahanovce sa nestavala a tak vedeli, že im obojsmerné vozy tak skoro treba nebude. Dostali tak viac Sk ako by predali staré T3.
Sheep221
Co sa tyka vozidiel, na ake autobusy "dojde" po dodavke novych? Predpokladam ze vestky Ikarusy 415 a 435, vsetky Karosy z 90tych rokov a zrejme aj niektore z 2000cich rokov budu nahradene.