Z nových EM-Test počítačov sa dá už vyčítať aj rýchlosť vozidla. Takže toto nie je už dnes žiaden problém. Ak by niečo bolo, stiahnu sa údaje a hneď sa vie, kde sa stala chyba.
usek stupania na peres z optimy je taky rozhegany, ze tam je problem sa udrzat v elektricke.
Dispecer
To že teraz v 2013 možno na tej výhybke nedochádza k vykoľajeniam nemusí byť preto, lebo by bola výhybka v poriadku... Možno len preto, lebo si vodiči dávajú na ňu väčší pozor... Možno vďaka niečomu inému. Ale nemusí to znamenať, že je to v poriadku. ?