Reply on: Mike #69166:
Na trati do USS to poslednou dobou už nie je také "husté".Podaktorí "kaskadéri" na začiatku prevádzky EMtestov ešte robili rallye a potom minúty postávali na zastávkach,pokiaľ nechceli byť bez prémií.Teraz sledujem,že radšej idú pomalšie,aby dodržali cesťák,sem tam sa síce ešte daktorý urve,ale zas musí byť v strehu kôli zastávkam na znamenie/to sa potom brzdí koľajovkami a zastaví na dĺžku voza mimo perón.../.Časy,kedy sa išlo nadoraz sú dúfam preč... ?
usek stupania na peres z optimy je taky rozhegany, ze tam je problem sa udrzat v elektricke.
Dispecer
To že teraz v 2013 možno na tej výhybke nedochádza k vykoľajeniam nemusí byť preto, lebo by bola výhybka v poriadku... Možno len preto, lebo si vodiči dávajú na ňu väčší pozor... Možno vďaka niečomu inému. Ale nemusí to znamenať, že je to v poriadku. ?