Reakcia na: Dispecer #69162:
Rovnako ako VSS kde dochadza k vykolajeniam tiez dost casto. V KE je trat v biednom stave, to si musime priznat, ale nemyslim, ze je az zivot ohrozujuca. Vykolajenie sa stane, to je pravda. Dolezite su priciny.
Ámos
v kazdom pripade mas pocit, ze toto je ok?
http://imhd.sk/ke/galeria-media/1227/kolajove-trate.html?#96261-Husenkova-draha-na-Sturovej-sa-sama-zatravnuje