Reply on: Mike #69166:
Na trati do USS to poslednou dobou už nie je také "husté".Podaktorí "kaskadéri" na začiatku prevádzky EMtestov ešte robili rallye a potom minúty postávali na zastávkach,pokiaľ nechceli byť bez prémií.Teraz sledujem,že radšej idú pomalšie,aby dodržali cesťák,sem tam sa síce ešte daktorý urve,ale zas musí byť v strehu kôli zastávkam na znamenie/to sa potom brzdí koľajovkami a zastaví na dĺžku voza mimo perón.../.Časy,kedy sa išlo nadoraz sú dúfam preč... ?
usek stupania na peres z optimy je taky rozhegany, ze tam je problem sa udrzat v elektricke.
Ámos
v kazdom pripade mas pocit, ze toto je ok?
http://imhd.sk/ke/galeria-media/1227/kolajove-trate.html?#96261-Husenkova-draha-na-Sturovej-sa-sama-zatravnuje