Mám pocit že vodiči sú pravdepodobne preťažovaný alebo majú nezodpovedný prístup k práci a nastupujú na svoju smenu nie veľmi odpočinutý, lebo včera čo sa stalo si to neviem inak vysvetliť v priebehu približne hodiny na dvoch linkách vodiči vyšli z trasy a to na linke 13 z jazera ktorý sa ešte mohol vrátiť na pôvodnú trasu ale trolejbus od tesca už nie len oznámil aby sme vystúpili a s pánom Bohom ostávajte ?
no skoro ma rozpucilo od smiechu po tom ako som to pocul.. ? preco potom takmer vsetky zahranicne mestske busy su uz klimou vybavene v zaklade?potom keby to bolo zbytocne by ju neponukali ani len na zelanie.. to je to iste akoby som prehlasil..tak otvaram dvere na aute, tak klimatizacia nema zmysel ? smejem sa takym totalnym hlupostiam co dokaze na svoju obranu "vypotit" slavne DPMK ,je to chore.. radsej nechaju ludi skapat v autobusoch MHD v tych horucavach akokeby mali do autobusov zakupit klimatizacne jednotky.. h-o-v-a-d-a
stn37