Reply on: stn37 #69072:
Prva dodavka 30 vozidiel NB-18 z roku 2010 pre Bratislavu mala klimatizaciu pre cestujucich. Ostatne vozy uz boli dodane bez nej.S klimou:
http://imhd.sk/ba/galeria-media/1470/sor-nb-18-city.html?#73571-1822-linka-93-Panonska-cesta
Bez:
http://imhd.sk/ba/galeria-media/1470/sor-nb-18-city.html?#71967-1832-pri-novom-nakupnom-centre-v-Devinskej-Novej-Vsi
Vozidlo bez klimy ma stresne bedne nahradene vyklopnymi vetrakmi.
no skoro ma rozpucilo od smiechu po tom ako som to pocul.. ? preco potom takmer vsetky zahranicne mestske busy su uz klimou vybavene v zaklade?potom keby to bolo zbytocne by ju neponukali ani len na zelanie.. to je to iste akoby som prehlasil..tak otvaram dvere na aute, tak klimatizacia nema zmysel ? smejem sa takym totalnym hlupostiam co dokaze na svoju obranu "vypotit" slavne DPMK ,je to chore.. radsej nechaju ludi skapat v autobusoch MHD v tych horucavach akokeby mali do autobusov zakupit klimatizacne jednotky.. h-o-v-a-d-a

stn37