no este k tym busom co sa tyka tych "podarenych" sorov, azda jedine ktore ako tak stoja za to su aktualne ich najnovsie modely do mesta tzv "city" ci uz 12 alebo 18m ,ktore ako tak splnaju normy na dnesny moderny mestsky autobus(podobne tro***usy od nich12 a 18m -na tej istej baze), nad ostatnymi modelmi na ich stranke som sa len pousmial.. radsej nekomentujem. napr tusim ako jedine spomedzi znaciek na trhu nemaju air condition vo vybave teda klimu co je na dnesok pri tak stupnujucich sa letnych horucavach uz dost zarazajuce, co som pozeral ponukaju len pre trolejbus aj to za priplatok, sila.. cize dalsie velke minus oproti uz aj takym citelisom, aktualne do ktorych irisbus uz klimu dava v zaklade..o solarisoch sa bavit nebudem, tam je to uz samozrejmost..(aj ked v Ke zakupene prve modely este klimu v zakalde nemali) aj ked to nijak neovplyvnim ja som u busov jednoznacne za solaris a u brik bud za spanielov(CAF) alebo plzen(skoda) uvidime.. ozaj kedy uz budeme poznat vitazov neviete -je stanoveny hranicny termin? a co sa tyka brik, v akom poradi to bude, najprv sa planuju vymenit kolajnice a tak nakupia vozy ci opacne jak u tatarov?

LUKYmhd