Reply on: Markus 74 #69082:
Pri autobusoch sa to deje. Obcas existuje viacero moznych tras, alebo vodic to nepozna a netrafi spravny pruh. Ale tak nedokazat ist pod 2 drotmi je mno... na zamyslenie
no skoro ma rozpucilo od smiechu po tom ako som to pocul.. ? preco potom takmer vsetky zahranicne mestske busy su uz klimou vybavene v zaklade?potom keby to bolo zbytocne by ju neponukali ani len na zelanie.. to je to iste akoby som prehlasil..tak otvaram dvere na aute, tak klimatizacia nema zmysel ? smejem sa takym totalnym hlupostiam co dokaze na svoju obranu "vypotit" slavne DPMK ,je to chore.. radsej nechaju ludi skapat v autobusoch MHD v tych horucavach akokeby mali do autobusov zakupit klimatizacne jednotky.. h-o-v-a-d-a
Ámos