Reply on: stn37 #69072:
S dorobenim klimy treba aj povymienat skla za take, ktore sa nedaju otvarat. Ak su otvorene moze byt klima nastavena aj na 5stupnov aj tak ti stale pojde teply vzduch dnu. Na druhej strane, ak je voz vybaveny klimou, treba ju mat stale zapnutu. Raz sa mi to stalo u ZSSK, kde vagon vybaveny klimou ku mal vypnutu a bolo tam neskutocne peklo.
no skoro ma rozpucilo od smiechu po tom ako som to pocul.. ? preco potom takmer vsetky zahranicne mestske busy su uz klimou vybavene v zaklade?potom keby to bolo zbytocne by ju neponukali ani len na zelanie.. to je to iste akoby som prehlasil..tak otvaram dvere na aute, tak klimatizacia nema zmysel ? smejem sa takym totalnym hlupostiam co dokaze na svoju obranu "vypotit" slavne DPMK ,je to chore.. radsej nechaju ludi skapat v autobusoch MHD v tych horucavach akokeby mali do autobusov zakupit klimatizacne jednotky.. h-o-v-a-d-a

TA