Reply on: Sheep221 #69084:
niektorí expetri trolejbusáci vybočujú z trasi či je leto či zima pravidelne, asi sú preťažení psychicky, alebo sa nevedujú dostatočne vedeniu vozidla
no skoro ma rozpucilo od smiechu po tom ako som to pocul.. ? preco potom takmer vsetky zahranicne mestske busy su uz klimou vybavene v zaklade?potom keby to bolo zbytocne by ju neponukali ani len na zelanie.. to je to iste akoby som prehlasil..tak otvaram dvere na aute, tak klimatizacia nema zmysel ? smejem sa takym totalnym hlupostiam co dokaze na svoju obranu "vypotit" slavne DPMK ,je to chore.. radsej nechaju ludi skapat v autobusoch MHD v tych horucavach akokeby mali do autobusov zakupit klimatizacne jednotky.. h-o-v-a-d-a
810zssk