Reakcia na: Tatranka #68637:
co som pocul trolejbusova garaz bola stavana na 60 vozov, dnes je tam v noci 25 trolejbusov, zopar autobusov - nehnutelnosti, vonku parkuju este solarisy, historicaky, zopar vozov sa tam na noc este pomesti ? pripadne vyhodime nejake trolejbusy ?

110mat110