Reply on: veteran #68649:
No hej, kyvadlovku sme si odskusali ked bolo zavedene myto. Ved autobusar skoro nestihol elektricku

keby sme mali na Ťahanovce stúpanie napríklad 15 % a električka zvládne iba napríklad 10 % (úplné odhady, nemám presné vedomosti), tak by už pred kopcom začala električka stúpať a postupne by sa hoci po dlhšej trase ale predsa iba so stúpaním 10 % hore dostala a ten tunel by mal dokopy 30 - 50 metrov, len pod tie dva pruhy na Americkej triede.
110mat110