Reakcia na: Sheep221 #68612:
sedliacky rozum... Dobre rozlisitelnych farieb mame k dispozicii zopar, preto pri malej sieti vieme ofarbickovat podla lubovole a pri velkej iba tie linky, ktore maju verejnosti co najviac udriet do oci... Tym padom jasne ze dostavaju prednost linky, ktore nie su autobusove. No mam schemy, kde sa medzi preferovane (farebne) linky dostali k metru a elektrickam aj vybrane autobusove linky, ktore obsluhovali casti mesta bez metra a eletricky a oznacenie si zasluzili. Podla mna na toto vsetko staci sedliacky rozum, naco nad tym vytvarat velke teorie...
Iv