Reakcia na: gabo5607 #68460:
Ak jazdiace vozidlá sú dajme tomu 18 hodín denne v uliciach, teda vonku, tých 6 hodín pod strechou nemá nejaký veľký význam. Skôr by mali byť pod strechou staršie vozy (i keď v KE sú "staršie" takmer všetky ? ), ktoré jazdia menej, aby sa úplne nerozpadli. Samozrejme 10 rokov odstavené T3 sa už rozpadnúť môžu, pochybujem že ich ešte bude treba.
Citelis Maniak