Reakcia na: Sheep221 #68455:
Hošíííí už sa to tu mení na PŠM /politické školenie mužstva/ ? Myslíš,že v Bruseli sedia nejakí géniovia?Gro politikov všade tvorí priemer a podpriemer ľudstva,ktorí ale vedia oblbnúť masy a vyšplhať sa hore stoj,čo stoj.Skutočných osobností zas až tak veľa tam "hore" nenájdeme...
gabo5607