Oni museli asi primátora pekne podplatiť aby z naozajstného námestia už nebolo námestie ako bývalo. ? A k premenovaniu zastávky Námestie osloboditeľov...zásadne nemeniť, alebo dobre nech premenujú na "komerčný" názov, ale nech im Aupark za to platí ? ?
myslavcan
„h) Dopravný podnik podal návrh na názvoslovnú komisiu na zmenu názvu autobusovej zastávky zo starého názvu „Na Kope“ na nový „Pri základnej škole“. Pôvodný názov nezodpovedal danej lokalite a bol mätúci.“
Niekedy sa zastávka volala Myslava, ZŠ... Teraz chcú podobný názov, no ZŠ je už 6 rokov zrušená... Skôr by tam mal byť názov „Autistické centrum“ ako nič nehovoriaci „Pri základnej škole“ ?