Reakcia na: cybernetic #68385:
...A kdo ňe zna kdze dzira,kdze dzira,naj še spyta šofera,šofera... ? Mne to vychádza,tak že ešte najlepšie si s tým poradia Solarisy ?
Oni museli asi primátora pekne podplatiť aby z naozajstného námestia už nebolo námestie ako bývalo. ? A k premenovaniu zastávky Námestie osloboditeľov...zásadne nemeniť, alebo dobre nech premenujú na "komerčný" názov, ale nech im Aupark za to platí ? ?
Tatranka
Kým sa nezačne robiť,tak to beriem s rezervou...