Reakcia na: veteran #68369:
Ta pozveme street art "umelcov" nech nám na naše rozdzigané cesty dačo pekné namaľujú a nič opravovať nemusíme,vyhlásime to za umenie,šak zme toto kulturisticke mesto,ne Pali?
Oni museli asi primátora pekne podplatiť aby z naozajstného námestia už nebolo námestie ako bývalo. ? A k premenovaniu zastávky Námestie osloboditeľov...zásadne nemeniť, alebo dobre nech premenujú na "komerčný" názov, ale nech im Aupark za to platí ? ?
110mat110
Okrem toho: Peresska bola peres razcestie, Kovalska: Polnohospodarske druzstvo a neskor cintorin.