Ale je pravda že trať na jazere je "najstaršia panelová" ako všetky spomenute trate ktorých sa má rekonštrukcia týkať ? bolo tu spominane nedavno že mala by sa rekonštruovať trať najdlhšej linky (teda 9) , ak by sa kupili aj nejake nove NPvozy aby boli čo najviac využite a bezpečne mohli po celej trase jazdiť.. No vidim že "jazero" aj ked má nosnú ED tak zase nezíska veľa z toho celeho projektu
Samozrejme aj gabovi5607
doteraz vzdy ostalo pri slovach a sluboch a skutek utek..
TheMHDmarek