Reply on: TheMHDmarek #68304:
to len mne sa zda, ze tr. SNP ma rekonstrukcie zvrsku v ovela hustejsom intervale ako akakolvek ina trat v meste? chapem ze sturova sa bude robit ako IDS, ale co napr. Jazero? Od zaciatku prevadzky na Jazere nemala tr. SNP novy zvrsok uz 2x? Ak sa mylim, opravte ma.
Samozrejme aj gabovi5607
doteraz vzdy ostalo pri slovach a sluboch a skutek utek..
TheMHDmarek