otazka je co si pod pojmom modernizacia trati pani predstavuju, ci sa jedna o kompletnu vymenu kolajnic, ci len poklepaju zvrchu tie storocne vyjazdene krivule ktore su v dezolatnom stave a bude to zas len riesenie polovicate a vyhodia sa zbytocne peniaze aj na nizkopodlazne briky kedze sa tymto skoci len z blata do kaluze.. ale asi co mozno cakat za smiesnu sumu 10tis ze.. ?
Ale každopádne pointa bola inde – trať na Jazere je vyťažená viac ako tr. SNP, a keď nie, tak aspoň porovnateľne, preto je aj v tomto kritériu vážnejší kandidát na rekonštrukciu, nehovoriac o ostatných faktoroch.
doteraz vzdy ostalo pri slovach a sluboch a skutek utek..
Citelis Maniak