Reakcia na: Davidoshmhd #67320:
Ak to pôjde takto ďalej, budeme na prázdninovej výprave ... Vrchna časť jemne od veci, časť môjho prispevku, ktory maš asi na mysli bol akýmsi porovnávaním výluky a normálnej premávky.
A neviem ako to je z gumami, pripada mi to, že niekto zabudol, že autobusom treba čas od času gumy vymeniť, a zabudli sa objednať. No tu by som rad vedel skutočný dôvod.
GUNSTER