Reakcia na: tbus #64049:
Tak, ja s master5228 sme sa na miesto nehody vypravili asi cca. 20 min. po nehode a našli sme už len črepiny neznámeho pôvodu pri budove VSE... Nehoda bola odprataná veľmi rýchlo...
Bodaj by boli všetky updaty také. Zároveň sa mi veľmi páčia vydané zároveň dve updaty. Je to pre tých pravých fanúšikov DP priam ako balzam na dušu. Ďakujem ? ?
veteran
K updatu: Je naozaj skvelý! Vzácne fotky ? Teším sa na ďalšie časti ? Len škoda, že archív DP fungoval tak, ako fungoval. Starých vecí mohlo byť oveľa, oveľa viac.