Reply on: Jack37 #64047:
Bola spomennutá v dispečerskom fóre (písal som to sem hneď po nehode) akurát nebolo spomenuté, že to boli vozy 418 a 5221, na buse prasknuté sklo roztriesnaký plastový nárazník a otlačený červený lak z T3ky. Električka asi dopadla lepšie. ? V ten deň ale bola oveľa dôležitejšia správa že jeden chlapček si odrel kolienko pri vystupovaní z autobusu, preto sa tomu nevenovala pozornosť...
veteran
K updatu: Je naozaj skvelý! Vzácne fotky ? Teším sa na ďalšie časti ? Len škoda, že archív DP fungoval tak, ako fungoval. Starých vecí mohlo byť oveľa, oveľa viac.